środa, 6 lipca 2016

Na tropie ustawionych spotkań

Od lat pojawia się coraz więcej dowodów na to, że wiele wydarzeń sportowych jest ustawionych. Dla osób powiązanych z kantowaniem jest to sposób na dochodowy interes.

Dzisiejszego dnia wydaje mi się, że mogło dojść do kolejnego przekrętu. Informację tą dodałem na nowym fanpage'u. Swoją tezę opieram przede wszystkim na wahaniach kursów. Kilka faktów:

1. Niezrozumiałe zachowanie kursów po golu na 0-1. Kursy po kilku minutach wróciły do poziomu takiego samego jak przy stanie 0-0. Widać to dobrze na zdjęciu dodanym poniżej:

2. Kurs zwykłych bukmacherów przy wyniku 0-1 na zwycięstwo gospodarzy wynosił nawet ponad 5.00.

3. Większość bukmacherów z czasem ściągnęła ze swojej oferty to spotkanie albo uniemożliwiła dalsze zakładanie się.

4. Końcowy wynik: 2-1. Gol na 1-1 padł po rzucie karnym. Natomiast zwycięska bramka na 2-1 została strzelona dopiero w 90 minucie meczu.

5. Niektórzy bukmacherzy musieli odnieść spore straty, ponieważ zwycięskie zakłady wciąż do chwili obecnej są "w trakcie rozliczania".

Można też wspomnieć o sporym spadku kursu przedmeczowego na gospodarzy z poziomu ~3.00 do ~1.7 oraz o tym, że  na giełdzie zakładów betfair zostało przyjęte ponad 170 tysięcy Euro. Co jak na mecz towarzyski drużyny z 3 ligi rosyjskiej i spadkowicza z tej samej ligi, jest nie małym zaskoczeniem.

Na sam koniec, smaczku dodaje fakt, że drużyna Kolomno w zakończonym miesiąc temu sezonie zdobyła łącznie 10 punktów - w tym 4 punkty zostały zdobyte w dwóch meczach przeciwko Znamya Truda.

Tak prezentowały się kursy przedmeczowe w tych meczach:
Kursy na gospodarzy wahały się między 1,5 a 4,2.


U jednego bukmachera spadek z poziomu 9 do 3,6.

Zapraszam do śledzenia fan page'a, jeżeli chcesz takie informacje otrzymywać na bieżąco - https://www.facebook.com/MafiaBukmacherska/

Pozdrawiam!

1 komentarz:

  1. Bardzo ciężko jest udowodnić komuś, że mecz był ustawiony i mamy do czynienia z korupcją. Ja jednak obstawiając mecze u https://www.iforbet.pl/zaklady-bukmacherskie staram wybierać się te pozycje, gdzie raczej nie ma szans sprzedania meczu. Zresztą bukmacherka to jakby nie było jest gra losowa.

    OdpowiedzUsuń

Podziel się własną opinią na ten temat.