piątek, 8 lipca 2016

Ustawiony mecz w eliminacjach do Ligi Europy?

Witam serdecznie,

Wygląda na to, że drugi dzień z rzędu udało mi się wytropić ustawiony mecz. Informacja ta była dodana na fanpage'u Mafia Bukmacherska - Korupcja W Sporcie. Tym razem sprawa jest bardziej poważna, ponieważ nie dotyczy sparingu jakiś drużyn z trzecich lig, tylko ELIMINACJI DO LIGI EUROPY.

Chodzi o mecz: Vojvodina Novi Sad - FK Bokelj

Na to spotkanie zwróciłem uwagę z dwóch powodów:
- ogromne sumy przyjmowane na giełdzie zakładów betfair na "powyżej 1.5 gola do przerwy"
ponad 300 tysięcy Euro przyjęte na to zdarzenie, gdzie na tradycyjnym rynku np. powyżej 2,5 gola w całym meczu nie było przyjętych nawet 30 tysięcy Euro.


- bardzo znaczące różnice w kursach tak zwanych "soft" bukmacherów (bwin, paddypower, betano, doxxbet), a bukmacherami azjatyckimi (Pinnacle, SBobet, Dafabet) oraz giełdą betfair.

Tak jak przewidywała "giełda", do przerwy padły minimum 2 gole. Co znaczące, drugiego gola również mieli strzelić gospodarze. Dlaczego?

Przy wyniku 1-0 około 30 minuty meczu. U "soft" bukmacherów kursy na to, że gospodarze będą do przerwy prowadzić minimum 2 golami wynosiły ponad 3. Natomiast u "azjatów" poniżej 1.7 !

Na potwierdzenie moich przypuszczeń. Jeden z bukmacherów u których miałem okazję stawiać zakłady, wstrzymał wypłaty wygranych na to spotkanie (podobnie jak na sparing ruskich drużyn). Na pytanie: "Dlaczego moje zakłady wciąż są oczekujące", uzyskałem odpowiedź: "it appears that this game is under investigation" (mecz jest w trakcie śledztwa).
To samo tyczy się spotkania koszykówki Krasny Oktyabr - Unics Kazan, które miało miejsce 20 kwietnia (zakłady wciąż oczekujące).


Wszystko wskazuje na to, że mogło dojść do przekrętu. Pozostaje pytanie jak mogło do niego dojść? Z punktu historycznego, obie drużyny pochodzą z powiązanych ze sobą krajów. Przez pewien okres czasu Serbia i Czarnogóra stanowiły jedno państwo (2003 - 2006). Można uznać, że z dogadaniem się między sobą raczej nie mieli problemów.

Jednak może wystarczyło do przekrętu zaangażować tylko zawodników gości? Każdemu może zdarzyć się przecież "słabszy dzień". No cóż, tego jak na razie się nie dowiemy.

Na poniższym filmie zobaczyć możecie wszystkie bramki z tego spotkania.

W wiadomościach prywatnych dużo osób pyta jak udało mi się to wykryć.
Odpowiadam: Wyszukiwarka www.betburger.com - wykryła ponad 30% surebety, resztę wystarczyło samemu zauważyć.

3 komentarze:

  1. link do fanpaga nie działa... usunąłeś czy co? :P

    OdpowiedzUsuń
  2. Mateusz Stankiewicz16 września 2018 15:14

    czy ten mecz był ustawiony ciężko mi stwierdzić. Ja osobiście gram u bukmachera https://www.iforbet.pl/zaklady-bukmacherskie i staram się nie obstawiać meczy, które są bardzo popularne. Tam wszystko może się zdarzyć i takie mecze zawsze najgorzej chodzą.

    OdpowiedzUsuń

Podziel się własną opinią na ten temat.